Aplikacja giełdowa, na której zajmujemy się handlem akcjami różnych firm lub kupowaniem i sprzedawaniem kryptowalut. Jest to też dobra aplikacja dla początkujących chcących się nauczyć grać na giełdzie. Mogą oni się przetestować w wersji testowej gdzie otrzymają 250 000 zł.

💸💸💸

Pobierasz aplikacje z linku:

www.trading212.com/invite/FMADhPpx

1. Za założenie konta dostaniesz jedną akcje firmy która może być warta od 50 zł do 450 zł. ✔️

2. Uzupełnij dane, jeśli nie interesują Cię kryptowaluty możesz zaznaczyć tylko konto Invest. ✔️

3. Weryfikacja konta czyli dodajemy zdjęcie dowodu (przód, tył) ale przed tym pobieramy potwierdzenie adresu czyli wyciąg z konta. Może być to wyciąg z Monese lub Revoluta jeśli posiadamy ewentualnie inny wyciąg z konta gdzie są nasze dane zamieszkania. Format PDF. (screeny) ✔️

4. Gdy zostaniesz zweryfikowany (do 24h) Musisz wpłacić depozyt w wysokości 5 zł, 1 dolara, 1 euro (zależny od tego jaką walutę wybrałeś wcześniej). Aplikacja odrzuca Revoluta ale akceptuje kartę Monese przez co możesz aktywować dwa konta na raz wyjaśnione w Monese. ✔️

5. Wtedy na Twoje konto wpada jedna akcja firmy.​ ✔️

6. Polecaj znajomym a za każdego znajomego dostaniesz jedną akcje (max 20 osób). ✔️

 💸 WYPŁATA 💸

Akcje możemy sprzedać po upływie 3 dni. A jej równowartość możemy wypłacić po 30 dniach. 

W tym czasie możemy dalej inwestować te środki lub czekać na ich odblokowanie. ⏱

 

Promocję organizuje Trading 212 UK.

1. Akcje polecenia to losowo wybrane akcje znajdujące się w obrocie na rynkach o ugruntowanej pozycji. Każda Akcja polecenia objęta jest limitem kwotowym w wysokości 100 USD, 100 GBP, 100 CHF lub 100 EUR w zależności od waluty konta i lokalizacji Klienta.

2. W trakcie Promocji nie zostaną wykorzystane żadne inwestycje ani aktywa Klienta. Akcje polecenia będą rozdzielane wyłącznie w oparciu o środki własne Trading 212.

3. Klient jest zobowiązany logować się do swojego konta Trading 212 co najmniej raz na trzy miesiące po otrzymaniu/sprzedaży Akcji polecenia (w zależności od tego, co nastąpi później).

Na wypadek gdyby platforma kiedyś upadła, Twoje inwestycje zostaną pokryte do 85 000 GBP w ramach siatki bezpieczeństwa Financial Services Compensation Scheme.

Regulamin.

https://www.trading212.com/pl/Warunki-Zapro%C5%9B-Przyjaciela

fb.png

facebook.com/domink.karolak

instagram.png

instagram.com/zarabiaj_online332